MİNİKLERİN BÜYÜK BAŞARISI
Eynesil Mustafa Yüksel İlkokulu öğrencileri okulda sınıf öğretmeni, aynı zamanda saz hocası olan Sinan Gündoğdu nezaretinde velilere yönelik konser verdiler.
İki aşamalı Halk Müziği Konseri programında Öğretmen Sinan Gündoğdu nezaretinde 7 aydan bu yana saz dersleri alan ilkokul 2, 3 ve 4. sınıftaki 30 öğrenciden oluşan Bam Teli Grubu, ikinci bölümde ise yine Öğretmen Sinan Gündoğdu’dan önceki yıllarda eğitim alanlardan oluşan grup yer aldı.
Özellikle miniklerin sazlı ve sözlü konseri veliler tarafından ilgi ile izlenirken, önceden eğitim alan diğer grup da izleyicilerden tam not aldılar.
Veliler, ”Mustafa Yüksel İlkokulundaki Sinan Gündoğdu öğretmenimiz tarafından öğrencilerimize 7 aydan bu yana saz ve halk müziği eğitimi verildi. Çocuklarımız öğrendiklerini okulun toplantı salonunda icra ettiler. Öğrencilerimizi ve diğer gurubu zevkle izledik bize güzel bir müzik ziyafetinde bulundular. Minik öğrencilerin bu kadar kısa zamanda bu seviyeye gelmelerini hocamız Sinan Gündoğdu’ya borçluyuz. Çocuklarımızı zevkle dinledik. Diğer gurubu da zevkle izledik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dediler.